Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Search
cs: Hledat

en: High
cs: Vysoká

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Off
cs: Vypnuto

en: Medium
cs: Střední

en: Select
cs: Vybrat

en: Blocks
cs: Bloky

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Enter your keywords
cs: Zadejte hledaný termín

en: About
cs: Popis

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Uses
cs: Použití

en: Compact
cs: Kompaktní
