Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Search
da: Søg

en: High
da: Høj

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Two column
da: To spalter

en: Off
da: Afbrudt

en: Right
da: Højre

en: Select
da: Vælg

en: Blocks
da: Blokke

en: Overlay
da: Overlejring

en: Interface language
da: Grænsefladesprog

en: Enter your keywords
da: Indtast søgeord

en: About
da: Om

en: Radio buttons
da: Radioknapper

en: Uses
da: Bruger

en: Compact
da: Kompakt
