Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Search
de: Suche

en: High
de: Hoch

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Advanced Settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Two column
de: Zwei Spalten

en: Off
de: Aus

en: Medium
de: Mittel

en: Right
de: Rechts

en: Select
de: Auswählen

en: Blocks
de: Blöcke

en: Country restriction
de: Länder-Beschränkung

en: Interface language
de: Oberflächensprache

en: Enter your keywords
de: Zu suchende Schlüsselwörter

en: Search the web
de: Im Web suchen

en: Top and bottom
de: Oben und unten

en: About
de: Über

en: Radio buttons
de: Optionsschaltflächen

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Full width
de: Volle Breite

en: Compact
de: Kompakt
