Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Search
gl: Buscar

en: High
gl: Alta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Off
gl: Desactivado

en: Medium
gl: Medio

en: Right
gl: Dereita

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Blocks
gl: Bloques

en: Overlay
gl: Superposición

en: Interface language
gl: Idioma da interface

en: Enter your keywords
gl: Introduza as súas palabras clave.

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Compact
gl: Compacto
