Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Search
hu: Keresés

en: High
hu: Magas

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Two column
hu: Két oszlop

en: Off
hu: Ki

en: Medium
hu: Közepes

en: Right
hu: Jobb

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Google Custom Search Engine ID
hu: Google Custom Search azonosító (ID)

en: Display search results
hu: Keresési eredmények mutatása

en: On this site (requires JavaScript)
hu: Az oldalon (Javascript szükséges)

en: Country restriction
hu: Ország szerinti korlátozás

en: Interface language
hu: Felület nyelve

en: Enter your keywords
hu: A keresendő kulcsszavak

en: Search results tab name
hu: Keresési eredmények fül neve

en: About
hu: Leírás

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: Uses
hu: Használat

en: Compact
hu: Tömör
