Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Search
lt: Paieška

en: High
lt: Aukštas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Off
lt: Išjungta

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Right
lt: Dešinė

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: About
lt: Apie

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Uses
lt: Naudoja

en: Compact
lt: Glaustai
