Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Search
ps: لټون

en: High
ps: لوړ

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Medium
ps: منځنى

en: Right
ps: ښی

en: Select
ps: غوره

en: Blocks
ps: غونډونه

en: About
ps: په اړه
