Google Custom Search Engine (8.x-3.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Search
sv: Sök

en: High
sv: Hög

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Two column
sv: Två kolumner

en: Off
sv: Av

en: Medium
sv: Mellan

en: Right
sv: Höger

en: Select
sv: Välj

en: Blocks
sv: Block

en: Overlay
sv: Lager

en: Interface language
sv: Språk för gränssnitt

en: Enter your keywords
sv: Ange dina nyckelord

en: Search results tab name
sv: Fliknamn för sökresultat

en: About
sv: Om

en: Radio buttons
sv: Envalsknappar

en: Uses
sv: Använder

en: Compact
sv: Kompakt

en: Enter a custom name of the tab where search results are displayed (defaults to %google).
sv: Ange ett anpassat namn på fliken där sökresultaten skall visas (förvalt till %google).
