Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Search
ar: بحث

en: High
ar: مرتفعة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Off
ar: إيقاف

en: Medium
ar: متوسط

en: Right
ar: اليمين

en: Blocks
ar: الصناديق

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Enter your keywords
ar: أدخل كلمات البحث

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Compact
ar: المدمج
