Google Programmable Search Engine (8.x-3.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Search
az: Axtarış

en: High
az: Hündür

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Off
az: Söndürülüb

en: Medium
az: Orta

en: Right
az: Sağ

en: Select
az: Seçin

en: Blocks
az: Bloklar

en: Enter your keywords
az: Açar sözlərinizi daxil edin

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Compact
az: Kompakt
