Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Two column
bo: སྡེ་གཉིས།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Interface language
bo: འཆར་ངོས་ཀྱི་སྐད་རིགས

en: Enter your keywords
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གནད་ཚིག་འཇུག་རོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
