Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Search
gu: શોધ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Right
gu: જમણે

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
