Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Search
jv: Goléki

en: High
jv: Dhuwur

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Right
jv: Tengen

en: Blocks
jv: Blok

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Enter your keywords
jv: Ketiknā tembung kunci

en: About
jv: Ngenani
