Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Search
lv: Meklēt

en: High
lv: Augsts

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: Off
lv: Izslēgts

en: Medium
lv: Vidējs

en: Right
lv: Pa labi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Blocks
lv: Bloki

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Compact
lv: Kompakts
