Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Right
my: ညာ

en: Interface language
my: အသွင်အပြင် ဘာသာစကား

en: About
my: အကြောင်း
