Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Search
nn: Søk

en: High
nn: Høg

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Off
nn: Av

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Enter your keywords
nn: Skriv inn nøkkelorda dine
