Google Custom Search Engine (8.x-3.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Enter your keywords
ug: ئاچقۇچلۇق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
