Google Custom Search Engine (8.x-3.4) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Search
fi: Etsi

en: High
fi: Korkein

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Two column
fi: Kaksi palstaa

en: Off
fi: Pois päältä

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Right
fi: Oikealla

en: Select
fi: Valitse

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Overlay
fi: Päällys

en: Google Custom Search Engine ID
fi: Google Custom Search Engine -tunnus

en: Display search results
fi: Näytä hakutulokset

en: On this site (requires JavaScript)
fi: Tällä sivustolla (vaatii JavaScriptin)

en: On Google
fi: Googlessa

en: Interface language
fi: Käyttöliittymän kieli

en: Enter your keywords
fi: Syötä hakusanat

en: About
fi: Tietoja

en: Radio buttons
fi: Radionapit

en: Uses
fi: Käyttää

en: Compact
fi: Kompakti
