Google Custom Search Engine (8.x-3.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Search
kk: Іздестіру

en: High
kk: Жоғары

en: Medium
kk: Орташа

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Enter your keywords
kk: Өз кілтсөздеріңізді енгізіңіз
