Google Custom Search Engine (8.x-3.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Search
mr: शोध

en: High
mr: उच्च

en: Off
mr: बंद

en: Enter your keywords
mr: तुम्हाला हवा असलेला शब्द लिहा
