Google Programmable Search Engine (8.x-3.4) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Search
ro: Căutare

en: High
ro: Ridicată

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Two column
ro: Două coloane

en: Off
ro: Oprit

en: Medium
ro: Mediu

en: Right
ro: Dreapta

en: Select
ro: Alege

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Interface language
ro: Limbajul interfeței

en: Enter your keywords
ro: Introduceți cuvintele cheie

en: About
ro: Despre

en: Radio buttons
ro: Butoane radio

en: Uses
ro: Folosește
