Google Custom Search Engine (8.x-3.4) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Right
ta: வலது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Compact
ta: அடக்கமான
