Google Custom Search Engine (8.x-3.4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Search
uk: Пошук

en: High
uk: Високий

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Off
uk: Вимкнено

en: Medium
uk: Середній

en: Right
uk: Праворуч

en: Select
uk: Вибір

en: Blocks
uk: Блоки

en: Overlay
uk: Накладання

en: Display search results
uk: Показати результати пошуку

en: On Google
uk: В Google

en: Search results frame width
uk: Ширина області виводу результатів пошуку

en: Enter the desired width, in pixels, of the search frame.
uk: Укажіть ширину області виводу результатів пошуку, у пікселях.

en: Search domain
uk: Адреса пошукового сервера

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Search the web
uk: Знайти у мережі

en: Top and right
uk: Вгорі праворуч

en: Top and bottom
uk: Вгорі і внизу

en: About
uk: Про модуль

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: Uses
uk: Використання

en: Compact
uk: Компактний
