Google Custom Search Engine (8.x-3.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Forms
is: Form

en: Search
is: Leit

en: High
is: Mikið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Two column
is: Tveggja dálka

en: Off
is: Af

en: Medium
is: Miðlungs

en: Right
is: Hægri

en: Blocks
is: Blokkir

en: Enter your keywords
is: Sláðu inn leitarorð/in

en: About
is: Um
