Google Custom Search Engine (8.x-3.5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Search
ja: 検索

en: High
ja: 高い

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Advanced Settings
ja: 高度な設定

en: Two column
ja: 2カラム

en: Off
ja: オフ

en: Medium
ja: 中程度

en: Right
ja: 右

en: Select
ja: 選択

en: Blocks
ja: ブロック

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Enter your keywords
ja: 検索キーワードを入力してください

en: About
ja: アバウト

en: Radio buttons
ja: ラジオボタン

en: Uses
ja: 機能

en: Compact
ja: コンパクト
