Google Custom Search Engine (8.x-3.5) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: High
vi: Cao

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Two column
vi: Hai cột

en: Off
vi: Tắt

en: Medium
vi: Vừa

en: Right
vi: Phải

en: Select
vi: Chọn

en: Blocks
vi: Khối

en: Interface language
vi: Ngôn ngữ cho giao diện

en: Enter your keywords
vi: Nhập từ khóa

en: Search the web
vi: Tìm qua Web

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
