Google Custom Search Engine (8.x-3.6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Search
bs: Pretraga

en: High
bs: Visoko

en: Medium
bs: Srednje

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Enter your keywords
bs: Unesite vaše ključne riječi
