Google Custom Search Engine (8.x-3.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Search
ka: ძიება

en: High
ka: მაღალი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Medium
ka: საშუალო

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Blocks
ka: ბლოკები
