Google Custom Search Engine (8.x-3.6) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Search
oc: Recercar

en: High
oc: Nauta

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Two column
oc: Doas colomnas

en: Off
oc: Desactivat

en: Medium
oc: Mejan

en: Right
oc: Dreita

en: Select
oc: Seleccionar

en: Blocks
oc: Blòts

en: Enter your keywords
oc: Entratz vòstres mots claus

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
