Google Custom Search Engine (8.x-3.6) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Search
fa: جستجو

en: High
fa: زیاد

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Off
fa: خاموش

en: Medium
fa: متوسط

en: Google
fa: گوگل

en: Right
fa: راست

en: Select
fa: انتخاب

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Enter your keywords
fa: کلمات کلیدی خود را وارد کنید

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Compact
fa: فشرده
