Google Custom Search Engine (8.x-3.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Medium
bn: মাঝারি

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
