Google Custom Search Engine (8.x-3.7) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Search
et: Otsing

en: High
et: Tugev

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: Off
et: Väljas

en: Medium
et: Keskmine

en: Right
et: Paremal

en: Select
et: Vali

en: Blocks
et: Plokid

en: Overlay
et: Ülekate

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Enter your keywords
et: Sisesta otsingusõnad

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Compact
et: Kompaktne
