Google Custom Search Engine (8.x-3.7) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: High
km: ខ្ពស់

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Medium
km: មធ្យម

en: Right
km: ស្តាំ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Enter your keywords
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​របស់​អ្នក

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
