Google Custom Search Engine (8.x-3.7) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: High
ku: بەرز

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Enter your keywords
ku: وشه‌کانت بنووسه‌

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
