Google Custom Search Engine (8.x-3.7) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Search
ru: Поиск

en: High
ru: Высокий

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Two column
ru: Две колонки

en: Off
ru: Выкл

en: Medium
ru: Средний

en: Right
ru: Справа

en: Select
ru: Выбрать

en: Blocks
ru: Блоки

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Display search results
ru: Показать результаты поиска

en: On this site (requires JavaScript)
ru: На этом сайте (необходим JavaScript)

en: On Google
ru: В Google

en: Search results frame width
ru: Ширина области вывода результатов поиска

en: Enter the desired width, in pixels, of the search frame.
ru: Укажите ширину области вывода результатов поиска, в пикселях.

en: Search domain
ru: Адрес поискового сервера

en: Country restriction
ru: Ограничение по странам

en: Interface language
ru: Язык интерфейса

en: Set interface language dynamically
ru: Задать язык интерфейса динамически

en: Input encoding
ru: Входня кодировка

en: Language restriction
ru: Ограничения языка

en: Set language restriction dynamically
ru: Установить ограничения языка динамически

en: Output encoding
ru: Кодировка вывода

en: SafeSearch filter
ru: Фильтр безопасного поиска

en: Enter your keywords
ru: Введите ключевые слова для поиска

en: Search the web
ru: Поиск в интернете

en: Search %sitesearch
ru: Поиск %sitesearch

en: About
ru: Информация

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: Uses
ru: Использование

en: Full width
ru: На всю длину

en: Compact
ru: Компактный
