Google Custom Search Engine (8.x-3.7) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Search
sl: Išči

en: High
sl: Visoko

en: Medium
sl: Srednja

en: Blocks
sl: Bloki

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Enter your keywords
sl: Vnesite ključne besede

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
