Google Custom Search Engine (8.x-3.7) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Medium
sq: Mesatar

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Enter your keywords
sq: Shkruaj fjalëkyçin tuaj

en: About
sq: Informacione
