Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Search
am: ፈልግ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
