Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: High
ast: Altu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Medium
ast: Mediu

en: Right
ast: Derecha
