Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Search
fil: Hanapin

en: High
fil: Mataas

en: Medium
fil: Katamtaman

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Enter your keywords
fil: Ipasok ang mga katagang nais mong hanapin
