Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: High
hy: Բարձր

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Uses
hy: Օգտագործում
