Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Search
id: Pencarian

en: High
id: Tinggi

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Off
id: Matikan

en: Medium
id: Sedang

en: Right
id: Kanan

en: Select
id: Pilih

en: Blocks
id: Blok

en: Interface language
id: Bahasa antarmuka

en: Enter your keywords
id: Masukkan kata kunci anda

en: About
id: Tentang

en: Radio buttons
id: Tombol radio

en: Uses
id: Penggunaan

en: Compact
id: Tersusun rapat
