Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Setup
kn: ಸೆಟ್ಅಪ್

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Right
kn: ಬಲ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Search the web
kn: ಜಾಲದಲ್ಲಿ ಹುಡುಕು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
