Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Search
pl: Szukaj

en: High
pl: Wysoka

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Two column
pl: Dwie kolumny

en: Off
pl: Wyłączony

en: Medium
pl: Średnie

en: Right
pl: Prawo

en: Select
pl: Wybierz

en: Blocks
pl: Bloki

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Interface language
pl: Język interfejsu

en: Enter your keywords
pl: Wprowadź słowa kluczowe

en: About
pl: O stronie

en: Radio buttons
pl: Przyciski radio

en: Uses
pl: Używa

en: Compact
pl: Kompaktowy
