Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Search
pt: Pesquisar

en: High
pt: Alta

en: Setup
pt: Configuração

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Advanced Settings
pt: Definições Avançadas

en: Two column
pt: Duas colunas

en: Off
pt: Desligado

en: Medium
pt: Médio

en: Right
pt: Direita

en: Select
pt: Selecionar

en: Blocks
pt: Blocos

en: Overlay
pt: Sobreposição

en: Interface language
pt: O idioma da interface

en: Enter your keywords
pt: Introduza as suas palavras chave

en: Search results tab name
pt: Resultados da pesquisa do nome do separador

en: About
pt: Sobre

en: Radio buttons
pt: Botões de opção

en: Uses
pt: Usos

en: Compact
pt: Compacto
