Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: High
sk: Vysoká

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Two column
sk: Dva stĺpce

en: Off
sk: Vypnúť

en: Medium
sk: Stredná

en: Right
sk: Vpravo

en: Select
sk: Zvoľte

en: Blocks
sk: Bloky

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Display search results
sk: Zobraziť výsledky vyhľadávania

en: On this site (requires JavaScript)
sk: Na tejto stránke (vyžaduje povolený JavaScript)

en: On Google
sk: V Google

en: Interface language
sk: Jazyk rozhrania

en: Enter your keywords
sk: Zadajte kľúčové slová

en: Search the web
sk: Hľadať na stránke

en: Top and right
sk: Hore a vpravo

en: Top and bottom
sk: Hore a dolu

en: Search %sitesearch
sk: Hľadať %sitesearch

en: About
sk: Informácie o

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Uses
sk: Používa
