Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Search
te: వెతుకు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Right
te: కుడి

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Language restriction
te: భాషా నియంత్రణ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
