Google Programmable Search Engine (8.x-3.8) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Search
th: ค้นหา

en: High
th: สูง

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Off
th: ปิด

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Select
th: เลือก

en: Blocks
th: บล็อค

en: Enter your keywords
th: ใส่คำที่ต้องการค้นหา

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
