Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Go
cs: Přejít

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis
