Google Directions (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί
